Domů Nabízíme Estetická chirurgie Ceník Pojišťovny Aktuálně Galerie Napište Kde nás najdete 

OMEGA CENTRUM s.r.o.
MUDr. ANDREA KALAFOVÁ
MUDr. JÁN KALAF

KOMPLEXNÍ AMBULANTNÍ PÉČE
V OČNÍM LÉKAŘSTVÍ, GYNEKOLOGII,
OPERAČNÍ A LASEROVÁ ESTETICKÁ CHIRURGIE

< Zpět

Miniinvazivní facelifting - mezonitě

HAPPY LIFT™ Revitalizing je novinkou mezi produkty  v oblasti face-liftingu. Díky vláknům HAPPY LIFT™ Revitalizing získáte pevnější rysy obličeje a mladistvější, avšak velmi přirozený vzhled.

Vlákno je vstřebatelné, vyrobené z přírodních materiálů kyseliny polymléčné a kaprolaktonu. Je určeno k liftingu lícních partií, čelistí, krku, spánkových oblastí, čela, ke zvednutí obočí, modelaci tuku ve tvářích a ke korekci vrozené či poúrazové parézy v oblasti obličeje.

I bez skalpelu lze zkrásnět …

Vlákna HAPPY LIFT™ Revitalizing jsou opatřena zoubky uloženými protisměrně od středového bodu po každé polovině délky nitě, čímž je dosaženo vynikajícího kotvícího efektu v podkožních tkáních. Zákrok nezmění původní rysy obličeje na rozdíl od klasického liftingu, který ve fyziognomii obličeje zanechává viditelné změny.

Ideální věk pro omlazení pomocí vláken HAPPY LIFT™ Revitalizing je 30 až 55 let.

Metoda aplikace je velmi jednoduchá. Do podkoží se pomocí kanyly zavede vlákno, které se napne, protisměrné háčky se zachytí a dojde k vypnutí pokleslých tkání. Následně se kolem vlákna vytvoří vazivová tkáň, která napomáhá stabilizaci nového vzhledu. Výsledek je okamžitě viditelný a účinek se nadále zlepšuje po dobu 2 až 12 měsíců díky nově vytvořené vazivové tkáni. Celkový liftingový efekt přetrvává po dobu 2 let i déle podle věku pacienta a stavu jeho kůže a podkoží.

Zákrok v jiných částech obličeje lze provést zhruba po dvou měsících a z teoretického hlediska neexistuje žádná hranice počtu vláken, které lze implantovat.

Vlákna HAPPY LIFT™ Revitalizing jsou jediné resorbovatelné nitě na světě s certifikací CE a jsou dodávány v délce 7, 12, 23 a 30 cm.

Před zákrokem se na ošetřovanou oblast nanese znecitlivující krém, aby aplikace byla co nejméně bolestivá. Po zákroku je vhodné udržovat klidový režim, otok a stopy v místě zaváděných nití vymizí v průběhu několika hodin až dnů. V průběhu 2-3 týdnů je vhodné se zdržet nadměrné mimiky, masáží v místě aplikace, návštěvy sauny a veřejného koupaliště či aktivního cvičení ve fitnessu. Při pobytu na slunci doporučujeme použít krém s ochranným faktorem.

 

Výhody mezonití

Bezpečnost

Okamžitý výsledek

Dlouhotrvající efekt – ůčinek přetrvává po dobu 2 let a více let v závislosti na síle vláken. Možnost kombinace s dalšími metodami – výplně kyselinou hyaluronovou, ošetření botulotoxinem, mikrojehličkování, chemický peeling

Tato metoda nevyžaduje speciální přípravu před aplikací

Vlákna jsou natolik miniaturní, že nejsou hmatatelná ani viditelná

Krátká rekonvalescence

Vlákno se samo vstřebává pomocí biodegradace.

Procedura trvá pouhých 30 minut

Výsledkem je vytvoření měkké a pevné pleti

 

Lokality ošetření mezonitěmi

Obličej

Nasolabiální záhyby a vrásky

Vrásky v oblasti čela

Vrásky v oblastí kolem očí a úst

Záhyby před a za ušním boltcem

Ptóza (pokles) vnějších okrajů obočí

 

Tělo

Kožní záhyby na krku a v oblasti dekoltu

Ptóza (pokles) v oblasi brady

Povislá kůže hýždí, břicha a paží

Vnitřní i vnější strana stehen

Nerovnosti kožního reliéfu po liposukci

 

Kontraindikace ošetření mezonitěmi

*těhotenství

*infekční onemocnění (např. chřipka)

*zánětlivý proces v místě aplikace

*náchylnost k tvorbě keloidních jizev

*některá krevní onemocnění

*nádorová onemocnění

*psychické poruchy